20.06.2024
Jana Kodymová DiS.

Program Léta na náměstí začíná výjimečným koncertem

Milovníci hudby a filmových klasik se mohou těšit na nezapomenutelný večer, kdy se před libereckou radnicí rozezní slavné melodie z amerického hudebního komediálního filmu z roku 1980 "The Blues Brothers" režiséra Johna Landise. Tento ikonický snímek, který ve své době vydělal v kinech po celém světě přes 115 milionů dolarů, se stal kultovní klasikou a nyní ožije v Liberci jako zahajovací koncert letošního Léta na náměstí.

Na koncertě, který ve čtvrtek 27. června začne ve 20 hodin, vystoupí český The Loop Jazz Orchestra, jenž doprovodí sólisty z prestižního sboru Jeremy Winston Chorale: Candace Potts, LaVonte Heard a William Ramsey. Společně zahrají nezapomenutelné hity jako "Sweet Home Chicago", "Gimme Some Lovin'" nebo "Who’s Making Love". Kombinace charakteristického zpěvu a vynikající jazzové kapely slibuje mimořádný hudební zážitek, který potěší každého návštěvníka.

Nenechte si ujít tento jedinečný koncert, který vám přinese kouzlo a energii filmových "Blues Brothers" přímo do srdce Liberce. Přijďte si vychutnat večer plný skvělé hudby a zábavy.

 

Zdroj: tisková zpráva Elset, s.r.o.

 

 

 

 

 

Nastavení cookies