Aktuality

13.04.2018

Společně pro život a podnikání v srdci Liberce

Statutární město Liberec společně s libereckým maloobchodem pořádá akci s názvem „Společně pro život a podnikání v srdci Liberce“.
 
14.03.2018

Liberec prezentoval návrh plánu revitalizace maloobchodu na mezinárodním setkání

Projekt RetaiLink uspořádal v únoru mezinárodní setkání v italském městě Fermo, kterého se zúčastnili i zástupci Liberce.
 
31.01.2018

Města projektu RetaiLink získají zpětnou vazbu na plány revitalizace maloobchodu od 9 evropských měst

Partneři projektu RetaiLink chystají další setkání, při kterém partnerská města vzájemně představí a zhodnotí své strategické plány a definují způsoby možnosti financování realizace.
 
10.01.2018

Identita města je klíčová pro jeho rozvoj

Nalézt identitu města bylo hlavním tématem nadnárodního meetingu projektu RetaiLink ve francouzském Romans-sur-Isére.
 
12.10.2017

Jsme městem sportu, městem pod Ještědem nebo stále hledáme svou identitu?

Město Liberec se účastní nadnárodního meetingu projektu RetaiLink na téma "City Branding" a pokusí se nalézt svou novou identitu.
 
28.06.2017

Chytrá doprava jako řešení pro maloobchod?

Dokáže chytrá doprava zvýšit počet návštěvníků obchodních zón a je parkování zásadním faktorem pro výběr obchodu? Odpovědi jsme nalezli na mezinárodním setkání projektu RetaiLink v Pécs.
 
07.06.2017

Liberec se účastní evropského setkání v maďarské Pécs

Obchodníci se potýkají s nedostatkem parkovacích míst pro zákazníky a naráží na regulaci ze strany města. Tyto faktory významně ovlivňují obchod ve městě a patří do programu mezinárodní konference v maďarské Pécs.
 
30.01.2017

Liberec přivítá evropské experty k tématu využití veřejného prostoru

Navrátit život do centra města a připravit město Liberec na změny trendů vývoje maloobchodu. To je cíl projektu s názvem RetaiLink, do kterého se Liberec připojil na konci roku 2015 a který je financován z Evropského fondu regionálního rozvoje programu URBACT III.
 
20.10.2016

Konference projektových partnerů v Sibeniku

Další setkání projektu RetaiLink umožnilo intenzivní a inspirativní přenos znalostí a zkušeností mezi evropskými středně velkými městy.
 
28.09.2016

Liberec se sejde s deseti evropskými partnery, aby navrhli inovativní strategii maloobchodu ve městě

Delegace statutárního města Liberec se bude podílet na příštím zasedání sítě RetaiLink, které proběhne v chorvatském Šibeniku a to na téma Inovativní strategie v maloobchodě.
 
20.07.2016

Liberec musí reagovat na současné trendy v maloobchodě

Co způsobuje odliv obchodníků z centra města, proč dávají zákazníci přednost nákupním centrům, dá se tento trend zvrátit? O tom se bavili zástupci maloobchodu spolu se zástupci města Liberce ve čtvrtek 14. července na liberecké radnici.
 
10.06.2016

Oživme centrum Liberce!

Navrátit ruch a oživit maloobchod v centru města Liberec. To je cílem projektu s názvem RetaiLink, do kterého se město Liberec připojilo na konci roku 2015 a který je financován z Evropského fondu regionálního rozvoje.
 
18.05.2016

Oživme centrum Liberce

Navrátit ruch a oživit maloobchod v centru města Liberec. To je cílem projektu s názvem RetaiLink, do kterého se Liberec připojil na konci roku 2015 a který je financován z Evropského fondu regionálního rozvoje prostřednictvím programu URBACT III.
 
23.02.2016

Navrátit život do centra města a připravit město Liberec na změny trendů vývoje maloobchodu

To je cíl projektu s názvem RetaiLink, do kterého se Liberec připojil na konci roku 2015 a který je financován z Evropského fondu regionálního rozvoje programu URBACT III.
 
21.12.2015

Liberec chce vstoupit do 1. ligy evropských měst zapojením do programu Urbact III

Důležité zkušenosti s přípravou a realizací projektů na mezinárodní úrovni, k tomu užitečné kontakty a inspirace z dalších evropských měst přinese Liberci zapojení se do projektu RetaiLink, který získal podporu z evropského programu URBACT III.
 

Nastavení cookies